Peçete Makinesi

PEÇETE MAKİNESİ

Peçete ölçüleri, gofraj stili ve numarasi (tek veya çift gofraj ünitesi) müşteri isteğine göre opsiyoneldir. Otomatik bileme sistemi ekran üzerinde ayarlanabilirdir.

Elektronik gergi ve kenar kontrol sistemi bitmiş ürün kalitesini arttırmaktadır.

Tüm silindirler yağlama sistemine sahiptir. Çift bobin askısı duraklamaları azaltarak. Sürekli kâğıt beslemesi sağlamaktadır. Müşteri isteğine göre 1-4 renkli baskı ünitesi eklenebilir.


Teklif Al
 
ÖZELLİKLER

Katlama Boyutu: 23x23, 24x24, 25x25, 30x30, 33x33, 38x38 ve 40x40 CM

Ağırlık Uzunluk Genişlik Yükseklik
2800 Kg 5250 mm 1800 mm 1730 mm

PEÇETE MAKİNASI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Peçete makinası günümüzde bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber makina imalat ve üretiminde de üretim teknolojileri gelişmiş durumdadır. Bunun sonucunda kullanıcılara bir çok kolay kullanım avantajı sunan modern peçete makinaları teknolojik donanıma sahip olmuştur.

Üretimini yaptığımız peçete makinesi ile makineyi kullanan operatörler basit ve anlaşılır bir ekran ve konsol üzerinden diledikleri işlemleri kolayca gerçekleştirmektedir. Peçete makinesi ile üreticiler istedikleri sayıda peçete veya dispanser peçete üretimini kısa süre içerisinde üretebilmektedir.

Peçete makineleri aynı zamanda ek mekanik donanımlara da sahip olmaktadır. Bu mekanik donanımlar sayesinde üretim aşamasında istenilirse peçetelere baskı işlemleri uygulanabilir ya da istenilen tür de peçete katlama işlemi otomatik olarak peçete makinesi tarafından yapılması sağlanabilir.

Peçete makinesinin bu avantajları sayesinde baskılı ve katlanmış birden çok peçete üretimi çok kısa süre içerisinde konfor ve kalite ile yapılmaktadır.

Peçete Makinası ile Üretilen peçetelerin Kullanım Alanları: Cafe ve Restoranlar, Otel, Bar, Sergi Salonları, Düğün Salonları ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Peçete Makinasının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  1. Zamandan Tasarruf
  2. Kaliteli Yüksek Sayıda Üretim
  3. Peçete Baskı İşlemleri
  4. Peçete Katlama İşlemleri
  5. Peçete Paketleme İşlemleri
ÜRÜN VİDEOLARI
 
DİĞER ÜRÜNLERİMİZ
Cimri Tuvalet Kağıdı Makinesi

Akıllı tuvalet kağıdı makinesi ürünümüz ile tanışın. Yüksek standartlarda kaliteli üretim.


Ürünü İncele
Enmotion Kağıt Havlu Makinesi

Kağıt havlu üretim makinesi ürünümüz ile tanışın. Yüksek standartlarda kaliteli üretim.

Ürünü İncele
Dispenser Peçete Makinesi

Dispenser peçeteler ile cafe ve restaurantlara şık ve hijyenik sunumlar sağlıyoruz. Kaliteli ürün ve malzeme ile şık tasarımlar.

Ürünü İncele
V Katlı Peçete Makinesi

Eşsiz sofraların sunumunda kullanılan en önemli ayrıntı V katlı şık peçetelerdir. Kaliteli ürün ve malzeme ile şık tasarımlar.


Ürünü İncele

PEÇETE MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Baskılı Peçete Makinası: Baskılı peçete makinaları dikdörtgen veya kare ebatta peçete kesimi yapabilmektedir. İstenilen formda kesilen peçeteler sabit rezistans ısısı ile üretimden çıkan peçeteler istenilen kabarıklıkta ve yumuşaklıkta olması sağlanır. Ayrıca bu peçete makinası modelinde dört renk baskı işlemi uygulanabilmektedir.

Otomatik Peçete Makinası: Tamamen otomatik olarak çalışan bu model peçete makinası yüksek hızda çalışan peçete makinasıdır. Otomatik peçete makinası yüksek hızda çalışarak kare ve dikdörtgen formda peçete üretimi yapmaktadır. Üretim süreci sonunda üretilen peçeteler insan teması olmadan tam otomatik olarak üretilir ve yine otomatik olarak transfer edilir.

Dispenser Peçete Makinesi: Dispenser peçete makinası ile baskılı dispenser peçete üretimi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Dispenser peçete makinesinin otomatik katlama özelliği ile çok sayıda dispenser peçete hızla ve mekanik olarak katlanmış bir şekilde hazırlanır. Katlanmış dispenser peçetelerin kullanım için kolay ve yırtılmadan çekilmesi için özel olarak katlama tekniği dispenser peçete makinası tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

PEÇETE MAKİNESİ FİRMASI

NEW VİZYON MAKİNA

Peçete makinası üretimi yapan profesyonel ve uluslararası firmaların başında New Vizyon Makine bulunmaktadır. Bir çok çeşit peçete makinası imalatı yapan New Vizyon Makine Kocaeli / İzmit merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Geniş hacimli makine imalat üretim alanına sahip olan New Vizyon yurtiçi ve yurtdışı taleplerinin tamamını zamanında gerçekleştirmektedir.

Peçete makineleri hakkında fiyat ve teknik bilgilere erişmek için web sitemizi ziyaret ediniz.